A Jeges és Szilfa Lakásotthon közössége az iskolai tavaszi szünetben néhány napot Balatonfüreden töltött a König vendégházban, amolyan „tavaszi táborozás” keretein belül.


A kedvező időjárásnak köszönhetően lehetőségünk volt sétahajózni, kisvasútazni, nagyokat sétálni, fagyizni, szabadtéri teraszokon hamburgerezni, pizzázni, valamint a város néhány nevezetességét megtekinteni.


A kényelmes, jól felszerelt szálláson sem unatkoztak a gyerekek, jakkuzizással, pontszerző ügyességi és logikai vetélkedőkkel, „pizsi discóval” töltötték az időt.


A tábor végén a megszerzett pontok összesítése alapján, egy jó hangulatú táborzáró összejövetel során sok jutalmat, és személyre szóló „tábori oklevelet” is kiosztottunk.
A lakásotthon nevelt gyermekei és segítőik, felejthetetlen élményekkel, testileg és lelkileg is feltöltődve érkeztek haza Pápára.